pkobp konto pierwsze

Bank nie określa jednak kwoty transakcji, więc można zapłacić zbliżeniowo nawet za jakiś drobiazg w szkolnym sklepie. Lub posiadać Kartę Dużej Rodziny – wtedy jest się zwolnionym z opłaty Waluty pokazują przejście do bezpieczeństwa i dojrzałości – co to znaczy za kartę bez żadnych innych warunków. Konto Pierwsze przeznaczone jest dla osób niepełnoletnich, więc jego posiadaczem możesz zostać, jeśli masz więcej niż 13 lat i mniej, niż 18 lat.

Do konta dostaniesz kartę płatniczą, a obsługiwać je możesz przez internet lub aplikację mobilną IKO. Serwis internetowy iPKO, serwis internetowy PKO Junior i aplikacja mobilna PKO Junior to usługa bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego. Otwórz konto w naszym banku i złóż dyspozycję o przeniesienie rachunku lub usług płatniczych.Resztę formalności załatwimy za Ciebie. Zapoznaj się z naszą analizą Konta Dla Młodych, czyli rachunku młodzieżowego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Jeśli natomiast masz mniej niż 13 lat, PKO BP przygotowało inny rachunek – PKO Konto Dziecka, czyli konto dla dzieci poniżej 13 lat, który jest powiązany z rachunkiem rodziców. PKO Konto Pierwsze jest prowadzonym bezpłatnie rachunkiem osobistym przeznaczonym dla młodzieży w wieku lat.

Jak otworzyć konto osobiste?

Co więcej, za pomocą kodów Blik można wypłacać gotówkę z bankomatów PKO BP bez użycia karty. Wystarczy przepisać sześciocyfrowy kod Blik do terminala płatniczego w sklepie lub bankomacie, potwierdzić transakcję w aplikacji i… już, zapłacone. W ten sposób otrzymujesz narzędzie, zapewniające możliwość błyskawicznego dokonywania zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych nawet, gdy z jakichś powodów nie masz przy sobie karty płatniczej. Sprawdź, jak te terminy są definiowane w wykazie usług reprezentatywnych. Jedynym wymogiem, jaki stawia bank, jest konieczność wykonania dwóch płatności kartą lub BLIK-iem, aby uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 3,90 zł.

pkobp konto pierwsze

Nietrudno spełnić ten warunek, jeśli zamierzasz rzeczywiście korzystać ze swojego konta, lecz jeśli zapomnisz o tych dwóch płatnościach, bank pobierze miesięczną opłatę w wysokości 3,90 zł. W bogatej paleciekont osobistych w PKO Banku Polskim nie zabrakło również oferty dla małoletnichklientów. PKO Konto Pierwsze to bezpłatny rachunek z darmowymi przelewamiinternetowymi oraz bankomatami na całym świecie. W promocji dla nowych środków mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Przez 90 dni od pierwszej wpłaty nowych środków masz niezmienne, promocyjne oprocentowanie 5% w skali roku do 250 tys. Transakcja płatnicza w formie bezgotówkowej, która polega na przekazaniu pieniędzy pomiędzy kontami prowadzonymi w różnych instytucjach płatniczych.

Opłaty i prowizje

Krzysztof Gibek Absolwent socjologii, zaangażowany w tematykę finansów i giełdy, z doświadczeniem w pracy w bankowości. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą https://www.investorynews.com/firma-maklerska-lexa-trade-recenzje/ na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com. Posiadacz karty powinien pamiętać, że dokonywanie transakcjiza granicą (wypłaty oraz płatności) wiąże się z koniecznością poniesieniaprowizji za przewalutowanie w wysokości 3,50 proc.

  1. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com.
  2. Korzystanie z plastiku przy zakupach pozwoli najej uniknięcie.
  3. Pomocna może być także usługa autooszczędzania, która pozwala na odkładanie resztek z transakcji.
  4. Otwórz konto w naszym banku i złóż dyspozycję o przeniesienie rachunku lub usług płatniczych.Resztę formalności załatwimy za Ciebie.

Darmowe jest także wydanie standardowej karty zbliżeniowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, prowadzenie Pierwszego Konta Oszczędnościowego i transakcje z nim związane, a także dostęp do obsługi w licznych placówkach banku. PKO Konto Pierwsze to rachunek, w którym za większość usługpodstawowych klient nie ponosi opłat – zwolnienie z obciążeń finansowychobejmuje prowadzeniekonta, przelewyinternetowe oraz wypłatyz bankomatów krajowych. Bank zachęca do założenia PKO Konta Pierwszego przez internet. W tym celu przygotowałdla klientów wniosek online dostępnypo wybraniu odpowiedniej opcji na stronie internetowej banku. PKO KontoPierwsze można również założyć w dowolnymoddziale banku.

PKO Konto Pierwsze w

Płatności zbliżeniowe można również realizować dzięki karciePKO Ekspres w formie naklejki lub gadżetu zbliżeniowego. Za naklejkę bank niepobiera opłaty za wydanie, a jedynie za obsługę. W przypadku gadżetu należyliczyć się z dodatkowym obciążeniem. Hasło SMS otrzymasz automatycznie po wpisaniu loginu na ipko.pl lub przy aktywacji aplikacji mobilnej IKO (hasło jest ważne przez 5 minut). Karta w formie tradycyjnej występuje w dwóch postaciach –jako zwykła karta debetowa lub karta płatnicza z funkcją miejską. To drugierozwiązanie zostało przygotowane dla mieszkańców Warszawy.


Leave a Comment